V pátek 15. 5. 2026 se žáci naší školy zúčastnili okresního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů. Naši školu reprezentoval tým ve složení Amálka Valchářová, Nelka Skřečková, Petr Smolka a Honzík Frais.
Společně absolvovali několik náročných disciplín, mezi které patřila jízda zručnosti, test dopravních pravidel, zdravověda, labyrint a slepá mapa. Ve všech úkolech prokázali šikovnost, znalosti i týmovou spolupráci.
Díky svému skvělému výkonu vybojovali krásné 3. místo.
Dětem moc gratulujeme k výbornému umístění a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!