NÁVŠTĚVA DĚTÍ Z POLSKA

14.6. 2022

Ve středu 8.6. nás navštívily děti a jejich paní učitelky z Polska v rámci projektu přeshraniční spolupráce. Naše děti se velmi těšily na netradiční návštěvu. Ukazovali jsme si vlajku Polska a České republiky a povídali jsme si o tom, že můžeme mít kamarády i v jiných zemích, i když mají jinou řeč a jiné zvyky.

Polští kamarádi a kamarádky se nám představili, oblékli jsme si trička se jmény a pak už nás čekalo malování, vyškrabování a další zábavné tvoření. Dětem se velmi líbilo tvořit z kinetického písku a také malovat na bublinkovou folii nebo na vázičky. Po nezbytném občerstvení mohly děti společně dovádět, pokračovat ve výtvarném tvoření a různých aktivitách, které pro nás připravily paní učitelky z Polska. Při pohybových činnostech se děti spolu poznávaly a skamarádily se. Návštěva se velmi povedla, je nutno pochválit polské paní učitelky za připravené činnosti a všechny děti za kamarádské chování a splněné činnosti. Těšíme se příště na shledanou.

Fotografie naleznete ve fotogalerii.