Ikona

Výprava do lesa

14.2. 2023

Patříme s dětmi z naší MŠ mezi ty, kteří i v zimě vyrážejí do přírody.

Zima bývá někdy krutá a potravy v přírodě je málo a proto jsme se vydali přilepšit zvířátkům v našem lese. Stopy zvířátek ve sněhu nás vedly vzhůru do lesa. Zvířata nepohrdnou suchými větvičkami stromů, ale určitě si rády pochutnají na kaštanech, jablíčkách, mrkvičce či řepě. Nezapomínáme také na ptáčky a dopřáváme jim různá semínka a zrníčka. Les byl tichý a čistý pod popraškem sněhu a my si každý našli svůj strom , abychom ho obejmuli a pošeptali mu svá přání. Sluníčko nás hřálo a my si vychutnávali krásný pohled do okolí. Na zpáteční cestě jsme se zastavili u ohrady koníků, kteří nás přišli pozdravit a na krmítku nás upoutalo hašteření a štěbetání sýkorek a vrabčáků . Do školky jsme se vraceli unaveni, ale obohaceni o spoustu nových zážitků ze zimní přírody. Snad si zvířátka pochutnala.


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři