Ikona

Karneval v MŠ

20.2. 2023

Masopustní veselí – zvyky a obyčeje – hudba, jídlo, tanec a spousta zábavy to byl náš karneval. Celý týden jsme byli pilní – vyráběli řetězy, klauny, karnevalové masky. Veselili se v maskách a kostýmech v masopustním průvodu, tančili, hráli hry, poznávali tradice a zvyky. Naše herna se proměnila v krásně vyzdobený sál. Karneval začal průvodem masek za zpěvu písně Masopust. Sešli se zde víly, princezny, motýlci, zvířátka a spousta dalších krásných masek a také hostů – maminky, tatínci, babičky, dědové, sourozenci… Společně s klaunicí Šušu nás čekala pravá zábava a soutěže. Velkou legraci jsme si užili při společném tanci s rodiči „ Židličková“ a Ptačím tanci. Karneval jsme si opravdu užili.


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři