19. - 23.10.  MŠ NOVÉ SEDLICE UZAVŘENA Z DŮVODU KARANTÉNY

19.10. 2020

1. - 23. 10.  MŠ NOVÉ SEDLICE UZAVŘENA Z DŮVODU KARANTÉNY - do odvolání

Vážení rodiče,

vzhledem k výskytu covid-19 je potřebné absolvovat test. Jde o všechny děti a zaměstnance, kteří byli ve styku s osobou s pozitivním testem na Covid-19. Krajská hygienická stanice Vás bude kontaktovat a postupně objednávat na test. Kontakty jsme byli povinni odevzdat a jsme stále v součinnosti s KHS Ostrava (prac. Opava). Vzhledem k tomu, že kontaktu došlo již 8.a 9. 10. je nutné nyní nechat uzavřenou do 23.10. a následně budeme postupovat dle instrukcí KHS Ostrava a průběhu testování a jejich výsledků. Pokud bude MŠ Nové Sedlice. pak se rodiče musí prokázat negativním testem svých dětí nebo čestným prohlášením, že je zdravé a nemá příznaky covid-19.

Prosíme rodiče, aby zvážili docházku svých dětí do mateřské školy vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci. Ve dnech 26. – 30. 10. budou základní školy v Komárově, ve Štítině, podobně jako školy v ČR, uzavřeny, neboť jsou vyhlášeny podzimní prázdniny.

Děkujeme za součinnost a věříme, že chápete tuto nelehkou situaci. Snažíme se Vám být kdykoli k dispozici (email, tel.) a sledujte také www.zsmsopavakomarov.cz.

Zdraví a zdraví přeje Tomáš Weicht, Eva Murová, Jana Popková