Ikona

Plavání děti v MŠ Nových Sedlicích

27.2. 2023

Ve čtvrtek jsme se moc těšili až po svačince přijede autobus a odveze nás do nedalekého aquaparku v Kravařích. Začíná nám opět kurz plavání do kterého se přihlásilo 18 dětí.

Děti se postupně seznámily s prostředím bazénu – v šatně se převlékly a už se nemohly dočkat až se seznámí s vodou. Byly rozděleny do skupinek podle věku a schopností. V kurzu se děti naučí formou hry základům plavání, potápění, orientaci pod hladinou, skákání, foukání do vody. Postupně se budou učit jednotlivé plavecké styly. Mají zde k dispozici spoustu zajímavých pomůcek. Plavání je doplněno hrami a zábavnými aktivitami. 


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři