Ikona

Odemykám, odemykám studánku, probuď se studánko ze spánku.....

19.3. 2023

 Vítání jara v MŠ Podvihov pokračuje a tak  jsme se v závěru týdne vydali s vyrobeným jarním  klíčem otevřít lesní studánku Na mlýnku v Podvihově.  Na cestě děti plnily úkoly, hádaly hádanky o jaru, poznávaly živočichy z louky, v lese hledaly něco drsného, hladkého a pichlavého, nebo předváděly pohybem letící sovu, která zahlédla svou kořist. Prošli jsme se kolem potoka Sedlinka, kde jsme poslouchaly šumění vody a na louce jsme hledaly ztracený pramínek, který zakryl kamínek. Dalším nelehkým úkolem byl bobřík mlčení, který nás zavedl až ke studánce.    ,, Odemykám, odemykám studánku,  probuď se studánko ze spánku“…těmito slovy jsme odemkly, popřály jsme studánce klid, hodně vody, hodné lidi a ochutnaly  chladnou vodu. Sluníčko nám svítilo a bylo nám veselo. Jak jsme si to užili, můžete vidět na fotkách.


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři