Ikona

Florbal - turnaj ČEPS

12.11. 2023

Po roce jsme se zúčastnili florbalového turnaje ČEPS chlapeckých družstev, který se uskutečníl ve čtvrtek 9.11. v tělocvičně na ZŠ Otická za účasti 10 družstev. Naši kluci, pod vedením Dana Sonjariče, podali skvělý výkon a do finále ze skupiny nepostoupili pouze o skóre. 3 zápasy vyhráli a remizovali pouze s pozdějším vítězem ZŠ Vrchní, které gratulujeme. V souboji o celkové třetí místo vyhráli nad ZŠ Otická a pak se šťastni ze svého výkonu s chutí podívali na finále. Bylo jim sice líto, že v něm nebyli, ale  takový už je sport. Kluci moc Vám děkujeme za reprezentaci naší školy a blahopřejeme, byli jste fakt dobří.

Foto v galerii:   https://www.zsmsopavakomarov.cz/fotogalerie/zs-komarov/1554-florbal-ceps


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři