Fotbálek 1.-3. třída Mc Donald´s Cup Opava

29.4. 2024

Přestože v tělocviku fotbal nehrajeme, pro mnoho jiných aktivit a kluci honí mičudu jen ve školní družině, zkusili jsme postavit družstvo kluků z 1.-3.třídy do Mc Donald´s Cupu, kteřý s ehrál na hřišti ZŠ Kylešovice. Naši kluci, pod vedením zapáleného fotbalisty a našeho kapitána Nikiho Sinjariče bojovalo, seš mohlo. Niki byl správný kapitán, nejenže s kluky vedl rozcvičku, ale také po celou dobu všech čtyř zápasů táhl naše kluky, bil se jako lev a páli odkud šlo. Přesto jsme tři zápasy prohráli a bylo vidět, že je potřeba mít v týmu více kluků, kteří fotbal chodí čutat do sportovních klubů pravidelně. Jeden zápas se nám přesto podařilo vyhrát a skončili jsme v naší skupině na 4. místě, tedy ne poslední. Turnaj byl však příslibem do budoucna, neboť v našem týmu hráli 1 dva kluci z 1.třídy (Ivošek a Hansík), z 2.třídy (Honza, Tonda, Peťa) a tudíž máme základ do dalších let. Tak uvidíme? Klukům děkuji za reprezentaci školy a doporučiji zapracovat nad uměním zavázat si boty a přemýšlet nad hrou a ono to určitě půjde skvěle!! Sportu zdar a nejen fotbalu!

Pár fotek ve fotogalerii.