Ikona

Exkurze aneb den s ovocem, v sadu, na louce a v lese

31.5. 2024

V pátek 31.5. jsme se vydali autobusy do Sosnové, abychom se dozvěděli spoustu informací o sadařově roku, řezech ovocných stromů, o zavlažování a o pěstování a sklizních ovoce a zeleniny, o údržbě hospodářských strojů, péči o zvířata, ale o výrobě domácích šťáv ze sklizně. Prohlídli jsme si výrobní prostory firmy Vitaminátor s.r.o. a ochutnali přírodní jablečné šťávy. Setkali jsme se s hospodářskými zvířaty a včelami, zvláště velikost prasnice nám nešla do hlavy. Dozvěděli jsme se Kalifornské žížale, jejím významu a využití v praxi. Také jsme si zadováděli v malém lanovém centru a na závěr jsme si mnozí nakoupili dobroty od Vitaminátoru a všichni jsme pak dostali jejich skvělé přesnídávky domů. Byl to báječný slunečný den venku, kdy jsme splnili všechny úkoly, které jsme obdrželi. Díky moc oběma paní průvodkyním rodinné firmy Vitaminátor. 

 


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři