Ikona

AHOJ na prázdniny

29.6. 2024

Milá děvčata, milí kluci, milí rodičové,

přejeme Vám všem prima léto a ať jste kdekoli, nechť máte vodu v řekách, slunce nad hlavou  a vždy stín v dosahu k úkrytu, mnoho úžasných zážitků a zajímavých cílů, hodně štěstí a pevné zdraví na vašich cestách, mějte se krásně a NASHLEDANOU v září. 

Pokud máte chuť a vzpomenete si na školu, posílejte pozdravy z cest, ať už písemné na adresu školy (U Školy 1.Opava 9, 747 70) nebo elektronické na zskomarov@seznam.cz (ty vytiskneme) a zkusíme si z nich udělat PRÁZDNINOVOU NÁSTĚNKU NA CHODBĚ v přízemí a třeba i z nějakými mapami, ať víme, kam nás to léto všechny zavedlo.

Klukům a holkám z 5.třídy přejeme HODNĚ ŠTĚSTÍ na jejich školách v Opavě a to, co jste slyšeli na závěr platí: Sdělená bolest, poloviční bolest, sdělená radost, dvojnásobná radost...kdykoli přijďte, budete-li chtít! 

Na předškoláčky se moc těšíme a již nyní chystáme mnoho, pro Vás, nového...takže mílí rodičové nenakupujte, vše si domluvíme, snad jen školní batoh, přezůvky, sportovní obuv a nějaké pouzdro. Paní učitelka Alexandra (Saša) Těšická, společně s ostatními podá všechny informace včas. 

Vše o přihlašování obědů pro všechny, které bude malinko pozměněno, Vám včas vysvětlíme. S návštěvou družiny počítáme se všemi dětmi, které budou chtít.

No a teď už AHÓÓÓJ, ať jste kdekoli.

Krísné léto nám všem!

Tom Weicht & dospěláci ZŠ a MŠ

 


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři